Zadbaj o swoje zdrowie i ciało!

Dołącz do nas!

CZYTAJ WIĘCEJ KONTAKT

Trenerki

 

Monika Raszke

Założycielka FIT-MASTER. 

 

Swoją pasję do sportu postanowiła przekształcić w  zawód i styl życia. Pragnie zarażać innych zamiłowaniem do aktywności fizycznej, pomagać w dążeniu do celu, sprawiać, że odkrywa się w sobie nowe pokłady energii. Przede wszystkim chce uświadamiać otaczających ją ludzi oraz zachęcać do ruchu, który jest niezbędny w naszym życiu, aby zachować bądź przywrócić zdrowie, witalność oraz radość.

 

Przez 13 lat trenowała wyczynowo gimnastykę artystyczną. Członkini kadry narodowej juniorek i seniorek w układach indywidualnych oraz w układach zbiorowych. Reprezentowała Polskę na zawodach międzynarodowych takich jak Mistrzostwa Świata czy Europy. Obecnie jest członkiem Akrobatycznego Teatru Tańca Mira Art, z którym tańczy i występuje w Polsce i za granicą.

 

Jest absolwentką AWFiS w Gdańsk, trenerem gimnastyki artystycznej oraz magistrem Zarządzania w Sporcie. Po wieloletnich wyczerpujących treningach na sali gimnastycznej, licznych kontuzjach i bólach pleców, ukojenie znalazła w pilatesie. Zafascynowana tą metodą ćwiczeń i efektami jakie odniosła postanowiła zgłębić tajniki pilatesu, by móc nauczać innych. Ukończyła liczne kursy w tej dziedzinie i cały czas szkoli się pod okiem jednej z najlepszych Master Instruktorów Pilates w Polsce Karoliny Libelt. 

 

Ponadto ukończyła szkolenie na Trenera Personalnego IFAA oraz Instruktora Fitness, a także kursy ze Stretchingu.

 

Cały czas regularnie bierze udział w kolejnych szkoleniach, warsztatach czy konwencjach, aby posiadać bieżącą wiedzę na temat fitnessu, odżywiania i suplementacji. Bazując na swoich doświadczeniach i umiejętnościach prowadzi zajęcia tak, aby sprostać oczekiwaniom klientów, dostosować odpowiedni poziom i metody treningowe oraz osiągnąć zamierzone efekty. Najważniejszym aspektem w treningach jest prawidłowa technika, dlatego na tym skupia się najbardziej. Trzeba pracować świadomie, nie pędzić, wczuć się w swoje ciało i być cierpliwym, a sukces sam przyjdzie :)

 

W wolnych chwilach lubi chodzić do kina, jeździć na działkę do lasu, spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, żeglować, nurkować, jeździć na nartach i spać do południa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Malwina Wróblewska

 

 

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku. Członek Akrobatycznego Teatru Tańca Mira Art. Jako była baletnica pragnie zarażać pasją do tańca i  ruchu najmłodszych, dlatego od 3 lat regularnie prowadzi zajęcia z dziećmi. W FIT-MASTER razem z Moniką trenuje dziewczynki na zajęciach z gimnastyki artystycznej. Jako specjalistka od tańca klasycznego uczy dzieci podstaw baletu, estetyki ruchu i pracy z muzyką. 

 

Jej kolejną pasją stała się joga. Zawzięcie szkoli się w tym kierunku, aby móc nauczać innych i pomagać w osiągnaniu coraz lepszych rezultatów w pracy z ciałem.

 

W czasie wolnym od pracy i treningów sięga po dobrą książkę. Najczęściej są to kryminały. Ma 3 adoptowane koty. 

 

Dodatkowo zajmuje się stylizacją paznokci. Jest wykwalifikowaną manikiurzystką. 

 

 

Anna Czarniecka

 

Studentka AWFiS w Gdańsk, przez 15 lat trenowała gimnastykę artystyczną. Kilkunastokrotna mistrzyni Polski w kategorii juniorek i seniorek oraz członkini kadry narodowej. Wielokrotnie reprezentowała Polskę na Pucharach Świata, Mistrzostwach Świata i Ęuropy. Obecnie jest członkiem Akrobatycznego Teatru Tańca Mira Art.

 

Karierę sportową zakończyła niedawno, dlatego ma dużo chęci i energii do pracy z dziećmi.

 

W wolnych chwilach lubi spotykać się ze znajomymi, chodzić na spacery, słuchać głośno muzyki i tańczyć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karolina Kozyra

 

Licencjonowany pedagog i studentka AWFiS w Gdańsku. 12 lat trenowała gimnastykę artystyczną, uczestnicząc także w zajęciach z baletu i choreografii. Przez 3 lata opanowywała również w Szkole Muzycznej w Gdyni grę na wiolonczeli, zdobywając laury na przeglądach młodych artystów. Podczas trenowania gimnastyki zdobywała tytuły mistrzowskie w konkurencjach drużynowych i zbiorowych. W 2007 roku jako Mistrzyni Polski juniorek w układach zbiorowych reprezentowała nasz kraj na Mistrzostwach Europy w Baku (Azerbejdżan)

 

Pasjonuje się treningami crossfit i zdrowym trybem życia.

 

Praca z dziećmi sprawia jej ogromną przyjemność i satysfakcję, szczególnie gdy widzi efekty i uśmiechnięte twarze podopiecznych, chętnie uczestniczących w zajęciach.