Zadbaj o swoje zdrowie i ciało!

Dołącz do nas!

CZYTAJ WIĘCEJ KONTAKT

Trenerzy

Monika Raszke

 
Założycielka FIT-MASTER. 
 
Swoją pasję do sportu postanowiła przekształcić w  zawód i styl życia. Pragnie zarażać innych zamiłowaniem do aktywności fizycznej, pomagać w dążeniu do celu, sprawiać, że odkrywa się w sobie nowe pokłady energii. Przede wszystkim chce uświadamiać otaczających ją ludzi oraz zachęcać do ruchu, który jest niezbędny w naszym życiu, aby zachować bądź przywrócić zdrowie, witalność oraz radość.
 
Przez 13 lat trenowała wyczynowo gimnastykę artystyczną. Członkini kadry narodowej juniorek i seniorek w układach indywidualnych oraz w układach zbiorowych. Reprezentowała Polskę na zawodach międzynarodowych takich jak Mistrzostwa Świata czy Europy. Obecnie jest członkiem Akrobatycznego Teatru Tańca Mira Art, z którym tańczy i występuje w Polsce i za granicą.
 
Jest absolwentką AWFiS w Gdańsk, trenerem gimnastyki artystycznej oraz magistrem Zarządzania w Sporcie. Po wieloletnich wyczerpujących treningach na sali gimnastycznej, licznych kontuzjach i bólach pleców, ukojenie znalazła w pilatesie. Zafascynowana tą metodą ćwiczeń i efektami jakie odniosła postanowiła zgłębić tajniki pilatesu, by móc nauczać innych. Ukończyła liczne kursy w tej dziedzinie i cały czas szkoli się pod okiem jednej z najlepszych Master Instruktorów Pilates w Polsce Karoliny Libelt. 
 
Ponadto ukończyła szkolenie na Trenera Personalnego IFAA oraz Instruktora Fitness, a także kursy ze Stretchingu.
 
Cały czas regularnie bierze udział w kolejnych szkoleniach, warsztatach czy konwencjach, aby posiadać bieżącą wiedzę na temat fitnessu, odżywiania i suplementacji. Bazując na swoich doświadczeniach i umiejętnościach prowadzi zajęcia tak, aby sprostać oczekiwaniom klientów, dostosować odpowiedni poziom i metody treningowe oraz osiągnąć zamierzone efekty. Najważniejszym aspektem w treningach jest prawidłowa technika, dlatego na tym skupia się najbardziej. Trzeba pracować świadomie, nie pędzić, wczuć się w swoje ciało i być cierpliwym, a sukces sam przyjdzie :)
 
W wolnych chwilach lubi chodzić do kina, jeździć na działkę do lasu, spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, żeglować, nurkować, jeździć na nartach i spać do południa.
 

 
 
 
Mateusz Strużyk
 
Czynny sportowiec, zawodowy hokeista, obecnie zawodnik MH Automatyki Gdańsk. W swojej karierze grał w wielu klubach w Polsce, m.in. w Polonii Bytom, Orliku Opole i Neście Toruń. Poza sezonem na lodzie, reprezentuje nasz kraj w hokeju na rolkach. Dwukrotny uczestnik Mistrzostw Świata Tuluza 2014 i Asiago/Roana 2016. W tym roku reprezentował Polskę na The World Games 2017 we Wrocławiu.
 
Poza karierą sportową rozwija się także jako trener personalny, specjalista przygotowania motorycznego w sporcie. Ukończył studia na AWFiS w Gdańsku na kierunku trenerskim. 
 
Jego pasją jest sport. Oprócz hokeja na lodzie pasjonuje go także golf, kolarstwo górskie, narciarstwo i wiele innych. W wolnym czasie uwielbia wędkować.